iGeo 2017 – Belgrad

Rahvusvaheline geograafiaolümpiaad toimus see aasta 14. korda ja osales 41. riiki. Eesti võistkonda kuulusid vabariikliku geograafiaolümpiaadi 4 parimat, pildil vasakult: Carel Kuusk (Tallinna reaalkool, 12. kl),  Triin Mirjam Tark (Hugo Treffneri gümnaasium, 11. kl), Robin Haljak (Tallinna reaalkool, 10. kl) ja Kati Iher (Hugo Treffneri gümnaasium, 11. kl).

Eesti õpilastest saavutas kõrgeima 32. koha Carel Kuusk, mis andis hõbemedali. Pronksi toovad koju Triin Mirjam Tark ja Robin Haljak, kes olid üldjärjestuses vastavalt 64. ja 75. Riikide arvestuses oli Eesti 18.

Eesti õpilaste lähetamist rahvusvahelistele võistlustele rahastab haridus- ja teadusministeerium ning korraldab TÜ teaduskool.

Rubriigid: Olümpiaadid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.