Kasuta võimalust ja osale GIS-päeval!

18. novembril toimub Eesti Rahvusraamatukogus juba üheteistkümnendat korda Geograafia ja geoinfosüsteemide teabepäev GEOGRAAFIA PANEB PAIKA. Tutvu kavaga veebilehel gispaev.ee ning registreeri end 16. novembrini.

Teabepäeva eesmärgiks on populariseerida geograafiat, geoinformaatikat, kartograafiat ja nendega tihedalt seotud keskkonna erialasid põhikooli õpilastele ja gümnasistidele. Samuti tõsta geograafiaõpetajate teadlikkust geoinfosüsteemidest ja toetada neid õpilastes geoinformaatika, kartograafia ja geograafia erialade vastu huvi äratamisel.

Rubriigid: Võta osa!. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.